Artykuły dla niemowląt Pstryk Smyk – jak o nie dbać?

Kocyk foto "Eukaliptus"- MAŁY

Nie od dziś wiadomo, że dbanie o produkty codziennego użytku może znacznie przedłużyć ich żywotność. To właśnie dlatego tak istotna jest odpowiednia troska o artykuły dla niemowląt – wszyscy chcemy, aby, mimo upływu czasu, pięknie się prezentowały i były przyjemne w dotyku. Dbałość o akcesoria dla najmłodszych obejmuje przede wszystkim przechowywanie w odpowiedni sposób. Wyroby takie jak prześcieradełka i kocyki należy trzymać w suchym i dobrze wentylowanym miejscu, aby uniknąć rozwoju pleśni i nieprzyjemnego zapachu.

Nie mniej ważne jest regularne pranie zgodnie z zaleceniami producenta – z zastosowaniem odpowiednich środków, jak również z uwzględnieniem zaleceń dotyczących temperatury i obrotów wirowania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób dbać o artykuły dla niemowląt Pstryk Smyk.

Kocyk foto “Eukaliptus”- MAŁY

Tak wydłużysz żywotność artykułów dla niemowląt

Kocyk do zdjęć pozostanie przyjemny dla oka i miły w dotyku, o ile zastosujesz się do poniższych wskazówek dotyczących prania, suszenia i prasowania. Foto kocyk należy prać w pralce w maksymalnej temperaturze 40 stopni, z delikatnym wirowaniem, do 600 obrotów. Do prania dodaj delikatny środek piorący. Po praniu nie wykręcaj kocyka ani nie susz go mechanicznie. Zalecamy suszenie na płasko oraz prasowanie w niskiej temperaturze – tylko stronę bawełnianą. W analogiczny sposób należy obchodzić się z worko-matą. Tu również zalecamy delikatny program prania w niskiej temperaturze oraz suszenie na płasko. Piorąc, zarówno foto kocyk do zdjęć, jak i worko-matę, pamiętaj o nie przeciążaniu pralki. Dzięki temu unikniesz uszkodzenia tkanin.

Jak dbać o foto maty?

W przypadku foto maty zalecamy pranie w temperaturze do 40 stopni. Wskazany jest program delikatny – maksymalnie 600 obrotów. Do prania artykułów dla niemowląt używamy jedynie delikatnych detergentów, nie stosujemy wybielaczy. Po praniu nie wykręcamy foto maty, natomiast nie ma przeciwwskazań, aby suszyć ją mechanicznie. Jeśli zdecydujesz się na suszenie w suszarce, ustaw program z jak najniższą temperaturą. Najlepszy efekt uzyskasz dzięki prasowaniu z użyciem pary. Zagniecenia łatwo wyprostują się, a materiał zostanie odświeżony.

Prześcieradło “Gwiazdka z nieba”

Inne artykuły dla niemowląt

Foto prześcieradła można prać w pralce, wybierając program delikatny i temperaturę nie wyższą niż 40 stopni. Po praniu nie należy wykręcać prześcieradła. Metoda suszenia jest dowolna – możesz użyć suszarki mechanicznej lub rozłożyć prześcieradło do wyschnięcia na płasko. Zalecamy prasowanie po lewej stronie, najlepiej z użyciem pary.

Równie łatwo zadbasz o poduszki dekoracyjne. Nie ma przeciwwskazań, aby uprać je w pralce, również w niskiej temperaturze, nieprzekraczającej 40 stopni. Jeśli chodzi o suszenie, najskuteczniejszą metodą będzie rozłożenie poduszek na płasko do pełnego wyschnięcia.

Dodatki do łóżeczka, takie jak ochraniacze, także bez problemu możesz wyprać w pralce. Rekomendujemy program delikatny (do 600 obrotów) oraz niską temperaturę prania – maksymalnie 40 stopni. Odradzamy wykręcanie po praniu oraz dodawanie do prania agresywnych środków chemicznych, w tym wybielaczy.

Ochraniacz do łóżeczka “Podwodny świat”

Czytajmy metki!

W przypadku artykułów dla niemowląt niezwykle istotne jest to, aby stosować się do zaleceń producenta dotyczących prania, suszenia i prasowania konkretnych produktów. Każdy nasz wyrób zawiera metkę z takimi zaleceniami. Ich uwzględnianie pozwoli cieszyć się artykułami dla niemowląt Pstryk Smyk jeszcze dłużej. Większość produktów możesz uprać w pralce z innymi rzeczami. Dzięki przestrzeganiu zamieszczonych na metkach wskazówek kolor tkaniny pozostanie intensywny, a materiał będzie niezmiennie przyjemny w dotyku.

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót