Sklep

Współpraca

Jesteśmy producentem wszystkich produktów, które tworzą naszą ofertę.

Wkładamy nasze serca i angażujemy się bez reszty w każdy etap powstawania wszystkich foto gadżetów. Od momentu tworzenia projektu, przez dobór wyjątkowych nadruków – ich kształtów i barw, aż po stworzenie ostatecznej wersji produktu.

Wiemy, czego potrzebuje każdy Smyk – które materiały będą dla niego bezpieczne, jakie malunki przykują jego uwagę. Wiemy też, jak bardzo każdy rodzic ceni sobie funkcjonalność gadżetów w opiece nad maluszkiem i wyjątkowość.

Z połączenia tych dwóch perspektyw powstają nasze produkty. Wiemy jak ważne są detale i jakość wykonania, dlatego wszystkie nasze produkty powstają w Polsce. Dbamy o dobór bezpiecznych, certyfikowanych materiałów wysokiej jakości – od tkanin, przez nadruki na tekstyliach do półproduktów. Współpracujemy z firmami, które znamy. Wszystkie elementy tworzące naszą produkcję zamawiamy i tworzymy u stałych podwykonawców. Działamy wspólnie, długofalowo, jesteśmy w stałym kontakcie i trzymamy ten sam standard bez kompromisów.

Bezproblemowo radzimy sobie z realizacją zamówień, bez względu na to, z jaką częstotliwością do nas napływają.

W swoich działaniach jesteśmy otwarci na współpracę ze sklepami internetowymi i stacjonarnymi z całej Polski oraz z klientami zagranicznymi.

Potrzebujesz dodatkowo spersonalizowanego produktu? Napisz do nas i przedstaw, czego oczekujesz, a postaramy się stanąć na wysokości zadania.

Chcesz poznać więcej szczegółów o nas i naszej ofercie?

Zapraszamy do kontaktu:
sklep@pstryksmyk.pl
515 714 645