Witamy w sklepie Pstryk Smyk!

Na świecie pojawił się właśnie Twój ukochany Smyk? A może niebawem nastąpi ta wielka chwila i chcesz się przygotować do zbierania wspomnień z naszymi produktami?

Kochamy Maluchy – wiemy, jak ważny jest odpowiedni rozwój dziecka oraz upamiętnienie wspaniałych chwil.
Czasu niestety nie da się zatrzymać, ale uwiecznić ważne momenty pomogą nasze foto gadżety. Znajdziesz wśród nich Kocyki do Zdjęć, Foto Maty, Foto Karty, Metryczki i wiele dekoracyjnych dodatków. Mogą być one również prezentem lub oprawą każdego baby shower.

Co decyduje o wyjątkowości każdego z przedmiotów, tworzących naszą ofertę?
Produkujemy je samodzielnie, dlatego w zupełności odpowiadają naszej wizji.
Wkładamy nasze serca i angażujemy się bez reszty w każdy etap powstawania wszystkich foto gadżetów. Od momentu tworzenia projektu, przez dobór nadruków – ich kształtów i barw, aż po stworzenie ostatecznej wersji produktu.
Wiemy, czego potrzebuje każdy Smyk – jakie lubi kolory, które materiały będą dla niego bezpieczne, jakie malunki przykują jego uwagę. Wiemy też, jak bardzo każdy rodzic ceni sobie funkcjonalność gadżetów w opiece nad maluszkiem.
Z połączenia tych dwóch perspektyw powstają nasze produkty.

Zarówno pierwszy rok życia dziecka, jak i kolejne etapy zasługują na zachowanie w pamięci. Z naszymi foto gadżetami wspomnienia będą jeszcze bardziej magiczne.

Śledź nas na Facebook’u i Instagramie, by być na bieżąco z naszymi nowościami, akcjami promocyjnymi i konkursami.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email lub telefonicznie. Mile widziane są wszelakie sugestie odnośnie do naszych produktów – udoskonalanie oferty z myślą o odbiorcach jest zawsze wspaniałym wyzwaniem.

sklep@pstryksmyk.pl
577946999.

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót