Dodatki do łóżeczka – bezpieczeństwo i komfort

“Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
W tych słowach, Henri Cartier-Bresson, jeden z najwybitniejszych francuskich fotoreporterów, zawarł fenomen, jaki kryją w sobie zdjęcia. Będąc rodzicem, warto uwieczniać za ich pomocą kolejne ważne chwile – zarówno pierwszy rok życia dziecka, jak i wszystkie kolejne etapy jego rozwoju. Wykonywane i kolekcjonowane z miesiąca na miesiąc stworzą jedyny w swoim rodzaju foto pamiętnik. Aby bez trudu móc zaobserwować, jak szybko mały Smyczek staje się coraz większym Smykiem, domowa sesja zdjęciowa dziecka może zostać urozmaicona foto gadżetami. Wśród nich znajdziesz ciekawe i praktyczne dodatki do łóżeczka. Zostań z nami i poznaj nową odsłonę klasycznych produktów dziecięcych.

Dziecięce łóżeczko – bezpieczny wypoczynek i moc przygód

Pierwszy rok życia dziecka to czas, kiedy łóżeczko stanowi bardzo ważne miejsce. Dlatego też należy dołożyć wszelkich starań, aby uczynić z niego kącik, który wywołuje pozytywne skojarzenia i emocje. Przede wszystkim jednak musi być ono bezpieczne i komfortowe. Takim właśnie uczynią go dodatki do łóżeczka, które znajdziesz w naszej ofercie. Wśród nich prym wiodą ochraniacze na szczebelki oraz poduszki.

Nie tylko zapewnią one należytą wygodę, ale też wspomogą prawidłowy rozwój dziecka, pobudzając jego ciekawość. O ich wyjątkowości świadczy fakt, że nasze dodatki do łóżeczka to jednocześnie foto gadżety.

Komfort i bezpieczeństwo – wersja kreatywna

Jak wykazują badania, wzrok niemowląt przykuwają najpierw miejsca styku dwóch odmiennych kolorów. Dopiero później obserwują one pozostałe elementy. Nasze dodatki do łóżeczka sprawią, że miejsce snu, wypoczynku i zabawy Twojego dziecka, będzie bezpieczne i otoczone pozytywną aurą. Dlaczego są godne zaufania? 

Dodatki do łóżeczka, spełniające się również jako foto gadżety, zawierają bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka barwniki i certyfikowane materiały. 

Ochraniacze do łóżeczka wykonane są po jednej stronie z bawełny satynowej – przyjemnej i delikatnej dla skóry dziecka, po drugiej zaś z miłej i przytulnej tkaniny, w uniwersalnym, białym kolorze. Ich długość to 180 cm. Posiadają przeszycia na 3 segmenty po 60 cm, więc bez problemu  można je dopasować do łóżeczka tak, by ładnie przylegały. Dodatkowo ochraniacze na każdym tym przeszyciu mają troczki, aby można je było stabilnie przymocować do każdego łóżeczka. Jeśli chcesz spoglądać na Smyka, bawiącego się lub śpiącego, wystarczy jeden ochraniacz na pół łóżeczka. Jeżeli natomiast planujesz obłożyć łóżeczko dookoła, doskonale sprawdzą się dwa egzemplarze.

Ochraniacz osłoni szczebelki, dzięki czemu dziecko nie będzie wkładało między nie nóżek i rączek oraz nie obije się o nie, gdy już nauczy się samodzielnie przekręcać. Skoro już wiesz, że możesz zaufać naszym produktom, przekonaj się, że stawiamy przed Tobą naprawdę szeroki wybór.

Dodatki do łóżeczka – a kysz nudo!

Dodatki do łóżeczka nie muszą być nudne. W naszej ofercie znajdziesz moc ciekawych motywów, które z pewnością zaciekawią Twojego Smyka i urozmaicą jego pokój. Pierwszy rok życia dziecka jest czasem intensywnej eksploracji. Koniecznie trzeba wtedy zadbać, aby w jego otoczeniu znajdowały się bezpieczne przedmioty i przyjazne motywy. Takie właśnie umieściliśmy na ochraniaczach do łóżeczka i poduszkach. O przełamanie codziennej rutyny zadbają urocze postaci – miś, wiewiórka, jeżyk, wieloryb i wiele innych. Wraz z nimi Twój Smyk będzie mógł uczestniczyć w podwodnych wyprawach, turkusowych urodzinach, polecieć po gwiazdkę z nieba czy wypoczywać na leśnej polance.

Spędzając czas w łóżeczku, dziecko będzie z zainteresowaniem podążać wzrokiem po prostych, kontrastowych grafikach, rozmieszczonych w każdym jego rogu. Znajdowanie kolejnych elementów ilustracji zaabsorbuje uwagę malucha, np. po porannym przebudzeniu,  a mama zyska tym samym kilka cennych minut więcej na odpoczynek. 🙂 

Ponadto o równie ciekawe sny Smyka zadbają nasze nietuzinkowe poduszki. Ich optymalny rozmiar sprawia, że mogą one wszędzie towarzyszyć dziecku, np. w łóżeczku, w podróży czy w wózku. Malec może przytulać poduszeczkę i zawsze mieć ją pod ręką, otrzymując dodatkowe poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Ponadto na każdej podusi są piękne nadruki, dzięki czemu każda z nich bez trudu zyska sympatię dziecka. Chmurka, Małpka, Tęcza czy Miś w kapeluszu mają szansę stać się ulubionym gadżetem-kompanem dziecka. Każda poduszeczka ma jedną warstwę wypełnienia, dzięki czemu dziecko leży płasko i jednocześnie ma miękko pod główką. Zupełnie tak, jakby położyło ją na delikatnym obłoczku.

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót