Dziecięca sesja foto z motywem żółtych misiów i chorągiewek

Pierwszy rok życia maluszka to okres tak samo piękny, co wymagający. Noworodek, a następnie niemowlę, rośnie na tyle szybko, że jego rodzicom i najbliższemu otoczeniu wprost trudno w to uwierzyć. Ani się obejrzą, a leżący w kołysce noworodek ma za sobą pierwsze samodzielne kroczki. Najlepszym sposobem na uwiecznienie wspomnień jest zorganizowanie maluszkowi sesji zdjęciowej. 

Dziecięca sesja zdjęciowa nie może obyć się bez starannie przygotowanego planu zdjęciowego i akcesoriów. Obecnie na wyciągnięcie ręki mamy praktyczne gadżety, które doskonale nadają się jako tło dziecięcych fotografii. Ich kolorystyka oraz nadrukowane elementy wpływają nie tylko na odbiór samych zdjęć, ale i na samopoczucie maluszka. Poniżej podpowiemy, jakie kolory idealnie sprawdzą się do dziecięcej sesji zdjęciowej.

Dziecięca sesja zdjęciowa na tle foto gadżetów

Akcesorium, które sprawdzi się w roli tła do fotografii noworodkowej i niemowlęcej, będzie bez wątpienia mały kocyk foto “Żółte misie”. Kocyk ozdobiony jest nadrukiem czterech wesołych misi. Na co dzień uroczy kocyk z misiami będzie towarzyszył maleństwu podczas drzemek, natomiast w trakcie sesji będzie tworzył perfekcyjne tło. Na kocyku, przy pomocy załączonych sznureczków, można zaznaczyć aktualny wiek dziecka, liczony w dniach, tygodniach, miesiącach, bądź latach. Ten foto kocyk do zdjęć jest dostępny również w angielskiej wersji językowej

Zamiast foto kocyka do zdjęć można użyć foto maty, na której również warto zaznaczyć bieżący wiek maluszka. Nasza propozycja dla zwolenników ciepłych barw to foto mata “Żółte chorągiewki”, ozdobiona nadrukami w odcieniach żółtym, pomarańczowym i brązowym. Ten sam motyw znajduje się na ochraniaczu do łóżeczka. Ochraniacz “Żółte chorągiewki” sprawi, że każde zdjęcie wykonane w dziecięcym łóżeczku będzie wyjątkowe. Wspaniałym uzupełnieniem ochraniacza będzie nasza poduszka “Żółty miś” – mięciutka, wygodna, a przy tym niezwykle fotogeniczna. 

Dodatki do dziecięcej sesji zdjęciowej

Trafionym prezentem dla przyszłych lub świeżo upieczonych rodziców będą karty do zdjęć niemowlaka. Foto karty pierwszego roku – Żółte pozwolą im upamiętnić najważniejsze momenty życia maluszka. W zestawie znajduje się 37 dwustronnych kart z napisami:

witaj na świecie,

– witaj w domu Kochanie,

– Rodzinka w komplecie,

– karty na pierwsze trzy tygodnie życia,

– karty na każdy miesiąc życia dziecka (na 11 miesięcy),

– dzisiaj kończę rok,

– moje pierwsze przyjęcie urodzinowe,

– już gaworzę,

– umiem raczkować,

– umiem samodzielnie stanąć,

– moje pierwsze samodzielne kroki,

– umiem siedzieć bez podparcia,

– umiem przekręcić się z pleców na brzuch,

– umiem przekręcić się z brzucha na plecy,

– moje pierwsze słowo …,

– mój pierwszy uśmiech,

– moja pierwsza potrawa,

– mój pierwszy spacer,

– moje pierwsze strzyżenie,

– dzisiaj wyrósł mi pierwszy ząbek,

– Mamo, kocham Cię!,

– Tato, kocham Cię!,

– mówię MAMA,

– mówię TATA,

– moje pierwsze Święta.

Produkty przyjazne maluszkom

Atutem naszych akcesoriów dla najmłodszych jest nie tylko ciekawy design, ale przede wszystkim jakość. Produkty są szyte w Polsce z tkanin posiadających certyfikat poświadczający o braku substancji szkodliwych dla ludzi. Kocyki posiadają wypełnienie zapewniające ciepło, a z zewnątrz pokryte są przyjemną w dotyku tkaniną. Każdy detal wykonany jest z najwyższą starannością i troską o bezpieczeństwo maluchów. 

Dziecięca sesja zdjęciowa z żółtymi akcentami

Nadruki w ciepłych kolorach będą idealnym dopełnieniem delikatnego, białego tła do zdjęć noworodków i niemowląt. W naszym asortymencie znaleźć można między innymi foto kocyk do zdjęć, foto matę, ochraniacz do łóżeczka oraz karty do zdjęć z akcentami w kolorze żółtym. Dzięki nim fotografie wykonane podczas dziecięcej sesji zdjęciowej będą prezentowały się oryginalnie, a maluch będzie czuł się komfortowo.

Smyk jest już na tyle duży, żeby samodzielnie sprawdzać, ile urósł? Przyda się miarka wzrostu Żółte chorągiewki”, by śledzić kolejne centymetry. Dostępna jest opcja personalizacji – imię dziecka i data narodzin. W komplecie znajduje się również specjalny flamaster do tkanin.

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót