Foto gadżety dla dzieci z motywem “Leśna polanka” 

Aby wyprawka dla noworodka była kompletna, warto uwzględnić w niej produkty z tej samej serii, zamiast kupować różne, pojedyncze rzeczy z przypadku. Dzięki temu wszystkie one nie tylko świetnie się ze sobą uzupełniają, ale też zapewniają wspaniałe wrażenia estetyczne. Pierwszy rok życia dziecka z pewnością obfitował będzie w  mnogość uczuć i emocji, które warto uwieczniać na zdjęciach, a nasze praktyczne foto gadżety gwarantują świetną oprawę domowej sesji noworodkowej. Poznaj produkty z serii “Leśna polanka”. 

Niezawodne akcesoria dla dziecka

Czy obiło Ci się już o uszy stwierdzenie, że wszystkie produkty dla dzieci powinny być przede wszystkim praktyczne? To oczywiście prawda, ale nie należy zapominać również o walorach estetycznych. Dzięki nim rzeczy te nie tylko pięknie się prezentują, ale też przykuwają uwagę ich użytkowników – małych Smyków. 

Pierwszy rok życia dziecka to okres, kiedy elementy w postaci kontrastowych barw wydają mu się szczególnie interesujące. Warto zadbać zatem, aby w jego otoczeniu było ich odpowiednio dużo. Jest to oczywiście dziecinnie proste. Wystarczy zrobić zakupy w naszym sklepie i odnaleźć produkty z motywem “Leśna polanka”. Profesjonalna ilustratorka umieściła w nim przesympatyczne postaci, m.in. misia, sowę i wiewiórkę. Z nimi wszystkimi Smyk z pewnością będzie chciał się dobrze poznać, co zmotywuje go do ruchu w łóżeczku czy podczas zabaw na worko-macie. Szereg zalet gwarantowany! 

Worko-maty “Leśna polanka” 

Krótkie spacery, weekendowe wycieczki czy urlop w górach lub nad morzem – w każdej z tych okoliczności doskonale odnajdzie się worko-mata “Leśna polanka”. To obowiązkowy produkt, który powinna zawierać w sobie niezawodna wyprawka dla noworodka. Czym zaskarbiła sobie sympatię wielu aktywnych mam? Worko-maty łączą w sobie kilka funkcji. Przede wszystkim stanowią bezpieczne i komfortowe podłoże do zabaw i odpoczynku dla małego Smyka. Tworzą je: naturalna tkanina, wodoodporny materiał, zabezpieczający przed wilgocią oraz miękkie wypełnienie. Gdy nadejdzie pora powrotu do domu, wystarczy ściągnąć rączki, aby mata zamieniła się w worek, do którego wrzucić można wszystkie szpargały dziecka. Dzięki długim uchwytom, można go wygodnie zawiesić na ramię. 

Worko-maty, jak wszystkie nasze foto-gadżety, zapewniają także niesamowite wrażenia estetyczne. Poza pięknym motywem umieściliśmy na nich także oznaczenia kolejnych dni, tygodni, miesięcy i lat. “Leśna polanka” sprawi, że każda domowa sesja noworodkowa będzie wyjątkowa oraz ułatwi zaobserwowanie, jak pięknie zmienia się Smyk. Rób zdjęcia regularnie i zaznaczaj wiek dziecka sznureczkami, dołączonymi do zestawu, a zyskasz piękne elementy do foto pamiętnika. 

Foto kocyki do zdjęć – dziecięcy gadżet na 5!

Równie zachwycającym produktem z serii “Leśna polanka” są foto kocyki do zdjęć – mięciutkie i bardzo miłe w dotyku. Doskonale otulają, dają dużo ciepła i zapewniają smaczny sen każdemu Smykowi. W trosce o komfort maluszka, kocyk jest dwustronny – z jednej umieściliśmy najwyższej jakości satynową bawełnę, z drugiej zaś przyjemny velvet. Wypełnienie stanowi antyalergiczna włóknina silikonowa, miękka i oddychająca. Aby kocyk się nie rozwarstwiał, a wypełnienie nie przemieszczało, zszyliśmy je z zewnętrznymi materiałami. 

Kocyk, podobnie jak worko-mata, opatrzony został nie tylko pięknym motywem rysunkowym, ale także sekcją do zaznaczania upływających dni, tygodni, miesięcy i lat. Foto kocyki do zdjęć “Leśna polanka” to absolutny must have każdej  dobrze wyposażonej  wyprawki dla noworodka. Zadba nie tylko o spokojny, ciepły sen, ale też będzie nieodzownym elementem udanej dziecięcej sesji zdjęciowej. 

Wyprawka dla noworodka z produktami Pstryk Smyk 

Przeglądając wszystkie produkty z naszej oferty, znajdziesz także inne foto gadżety z motywem “Leśna polanka”. Znajdą się wśród nich foto prześcieradła, foto maty czy ochraniacze do łóżeczka. Wszystkie one stanowić będą świetną ozdobę pokoju maluszka, a także doskonale uświetnią każdą domową sesję noworodkową. Przede wszystkim jednak przez długi czas pełnić będą swoje podstawowe funkcje, do których należy zapewnienie dziecku poczucia komfortu, bezpieczeństwa, rozbudzania ciekawości, ale też ułatwienie codziennych aktywności każdej mamie. 

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót