Foto karty – kolejne tygodnie, kolejne umiejętności

Mały człowiek, który przychodzi na świat, to czysta karta. Z każdym kolejnym dniem będą się na niej zapisywać przeżyte chwile, towarzyszące im emocje, nowe umiejętności i sukcesy. Wspomnienia jednak mają to do siebie, że z czasem robią się wyblakłe. Warto je zatem uwieczniać na zdjęciach. Z biegiem czasu stworzysz z nich piękny foto pamiętnik. Pomoże on zachować w pamięci nie tylko pierwszy rok życia dziecka, ale też wiele kolejnych etapów. O jego szczególną oprawę zadbają nasze foto gadżety, a wśród nich foto karty.

Foto Karty Pierwszego Roku – Eukaliptus / Różowy Ogród

Artykuły dla dziecka – nie tylko użyteczność

Młodzi rodzice koncentrują się na stworzeniu najlepszej wyprawki  dla swojego Smyka. W trakcie poszukiwań znajdują jednak przede wszystkim artykuły dla dziecka, które mają odpowiadać jego podstawowym potrzebom – wygodzie i bezpieczeństwu. To oczywiście niekwestionowane priorytety, o których każdy musi pamiętać. Nie warto jednak zapominać o  nietuzinkowych gadżetach, które, choć nie są artykułami pierwszej potrzeby, urozmaicą i dodadzą uroku fotografiom wykonywanym maluszkowi. W tej roli doskonale sprawdzą się foto karty.

Celebruj i uwieczniaj sukcesy Smyka z pomocą foto kart

Moc nowych doznań, w jaki obfituje pierwszy rok życia dziecka, to wielka przygoda zarówno dla niego samego, jak i całej rodziny. Nie chcesz stracić z tego okresu żadnych ważnych chwil, ale wiesz, że zatrzymanie ich jest niemożliwe? Jesteśmy pewni, że podołasz temu wyzwaniu, a pomogą Ci w tym nasze foto gadżety.  Wśród nich ogromną sympatią rodziców cieszą się foto karty. Każdy zestaw składa się z dwustronnych, bezpiecznych dla niemowlaka – bo z zaokrąglonymi rogami – kart, na których wypisane są różne hasła. Dotyczą one rozwoju dziecka i nabywania przez niego nowych umiejętności. Znajdziesz na nich przeróżne ważne komunikaty.

Dla przykładu, zestaw “Foto Karty Pierwszego Roku – Leśni Przyjaciele” zawiera 37 dwustronnych kart z zaokrąglonymi rogami, a w nich:

– witaj na świecie

– witaj w domu Kochanie

– Rodzinka w komplecie

– karty na pierwsze trzy tygodnie życia

– karty na każdy miesiąc życia dziecka (na 11 miesięcy)

– dzisiaj kończę rok

– moje pierwsze przyjęcie urodzinowe

– już gaworzę

– umiem raczkować

– umiem samodzielnie stanąć

– moje pierwsze samodzielne kroki

– umiem siedzieć bez podparcia

– umiem przekręcić się z pleców na brzuch

– umiem przekręcić się z brzucha na plecy

– moje pierwsze słowo …

– mój pierwszy uśmiech

– moja pierwsza potrawa

– mój pierwszy spacer

– moje pierwsze strzyżenie

– dzisiaj wyrósł mi pierwszy ząbek

– Mamo, kocham Cię!

– Tato, kocham Cię!

– mówię MAMA

– mówię TATA

– moje pierwsze Święta

Czyż nie są to jedne z najlepszych i najbardziej przełomowych chwil w pierwszych etapach dorastania dziecka? 

Foto Karty Pierwszego Roku – Leśni Przyjaciele

Foto karty – o co właściwie chodzi?

Foto karty to absolutne must have dla rodziców małego Smyka. Rodzicielstwo to wielkie wyzwanie i wspaniała przygoda na resztę życia. Rozpocznij ją od karty-metryczki – na niej zapisz wszystkie dane maluszka po urodzeniu, PSTRYKnij zdjęcie i… gotowe! Masz najlepszą pamiątkę do rodzinnego foto pamiętnika z informacjami i wspomnieniami, które nigdy nie wyblakną. Karty dotyczące wieku dziecka mają miejsce na wklejenie zdjęcia. PSTRYKaj fotki regularnie, a szybko zauważysz, jak zmienia się Twój szkrab.

Każda kolejna karta z wypisanym nowymi umiejętnościami, sukcesami i przełomowymi momentami to dodatkowo milowy krok na pięknej drodze dorastania maluszka. Na odwrocie zostawiliśmy miejsce na Twoje zapiski z danego wydarzenia. Wspaniale będzie, po miesiącach czy latach, wrócić do uczuć i emocji, jakie Wam wtedy towarzyszyły.

Wpisz konkretną datę, daj dziecku kartę do rączki lub samodzielnie trzymaj ją przed obiektywem – PSTRYK i gotowe! To dziecinnie proste, prawda?

Foto Karty Pierwszego Roku – Żółte

Który zestaw polubi Twój Smyk?

Foto karty podzieliliśmy na zestawy – każdy z nich ma inną oprawę graficzną. Sama wybierzesz, czy chcesz, aby tematem przewodnim danej sesji zdjęciowej, czy też pojedynczej fotografii, były kwiaty eukaliptusa, tajemniczy ogród, czy aby królowały przeróżne odcienie koloru żółtego. Doskonale wiemy też, że każdy mały Smyk lubi mieć towarzystwo. Dlatego przygotowaliśmy także zestawy, w których znajdziesz sympatyczne postaci – misia, wiewiórkę, gwiazdkę i wiele innych. Zabiorą one Twojego ciekawego świata maluszka na leśną polanę, a nawet zorganizują wyprawę w góry. Wszystkie foto karty Pstryk Smyk są zapakowane w piękne pudełeczko, pomocne przy przechowywaniu. Kiedy po latach zajrzysz do takiego uroczego pudełeczka wspomnień, dostrzeżesz prawdziwą magię, jaką roztacza możliwość powrotu do przełomowych chwil w życiu Twojego dziecka, a także i Twoim.

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót