Foto mata – kolekcjonuj wspomnienia

Narodziny dziecka, a później jego wychowanie to wielkie wyzwanie, ale i fascynująca przygoda. Tak wiele jest ważnych chwil, które chciałoby się zapamiętać na zawsze… Może warto pomyśleć o prowadzeniu pamiętnika? Jednak słowa nie zawsze są w stanie oddać radość z zachodzących zmian.

Świetnym pomysłem jest zatem tworzenie foto pamiętnika, który wypełniać będą fotografie z kolejnych etapów życia dziecka. Dzięki nim bez problemu dostrzeżesz, jak Smyk pięknie rośnie i jak bardzo się zmienia. Aby wszystkie następujące zmiany były naprawdę zauważalne, nawet z tygodnia na  tydzień, zdjęcia warto robić na jednakowym tle, mając stały punkt odniesienia. Z taką właśnie myślą tworzymy dla Ciebie funkcjonalne fotogadżety z pięknymi nadrukami, wśród których dużym zainteresowaniem cieszy się foto mata. 

Funkcjonalne fotogadżety w dziecięcej wyprawce

Wejście w rolę rodzica to jeden z najbardziej przełomowych momentów w życiu. Ta ogromna rewolucja sprawia, że rzeczy dotychczas uważane za istotne, zaczynają stanowić jedynie tło. Warto jednak pamiętać, iż tło również może odgrywać bardzo ważną rolę. Argumentem, który za tym przemawia, jest nasza foto mata. Chcesz wiedzieć, czym jest ten produkt i dlaczego powinien znaleźć się w wyprawce każdej Smyka? Poświęć nam zatem chwilę, a dokonamy małej prezentacji. 

Kiedy dziecko pojawia się na świecie, przewartościowaniu ulega wiele kwestii, w tym także definicja piękna. Nagle okazuje się, że nie ma nic piękniejszego, niż ten malutki Smyk. Nie sposób powstrzymać się od uchwycenia jego uroku na fotografiach. Świetnym pomysłem jest zatem zawsze sesja zdjęciowa noworodka. Myślisz, że aby jej efekt był zadowalający, koniecznie trzeba udać się do profesjonalnego fotografa? Oczywiście to także dobry pomysł, ale nie jedyny. Można także zadbać o to, aby w wyprawce dziecka znalazła się foto mata, czyli nasz kolejny kreatywny i funkcjonalny fotogadżet.

Foto gadżety – precyzja wykonania i pomysłowość

Foto mata do zdjęć może stanowić idealne tło  pamiątkowych fotografii Twojego maluszka. Każda, z dostępnych w naszym sklepie, ozdobiona została interesującym nadrukiem, który koncentruje na sobie uwagę dziecka. Przez to jest ono spokojniejsze podczas domowej sesji zdjęciowej i nie wymyka się z kadru.

Jednym z elementów wszystkich przygotowanych przez nas grafik, są numery kolejnych miesięcy. Dzięki nim można, przy pomocy dołączonych do zestawu sznureczków, zaznaczać wiek Smyka, w chwili pstrykania danego zdjęcia. Oczywiście to nie wszystko. Aby foto mata faktycznie mogła być pięknym tłem, a zarazem kreatywnym gadżetem, umieściliśmy na niej także ciekawe motywy i sympatyczne postacie. Nie tylko zachwycają one swoim urokiem, ale też stanowią doskonały punkt odniesienia do obserwowania, jak rośnie i wspaniale rozwija się dziecko.

Ta najukochańsza istotka, która niedawno była zaledwie małą kruszynką, już po kilku tygodniach zaczyna zajmować coraz większą część foto maty. Regularnie pstrykane zdjęcia oddadzą ten efekt idealnie!

Może morze, a może góry – pstryk i gotowe!

Maty do zdjęć, które znajdziesz w naszej ofercie, wyróżniają się nie tylko wyjątkową jakością wykonania, ale i wielotematycznymi grafikami. Dzięki temu, bez względu na to, gdzie fotografujesz dziecko, możesz wybierać dla takich domowych sesji różne motywy przewodnie. Co mamy do zaoferowania?

Jeśli chcesz zaszczepić w swoim Smyku smykałkę do ciekawych wypraw, wybierz foto matę “Górska przygoda”  lub “Podwodny świat”. Czekają tam na Twoje dziecko przesympatyczne zwierzaki, które pomogą odkrywać tajniki świata przyrody i niezapomniane widoki. 

Pomyśleliśmy także o zwolennikach bujania w obłokach, a nawet lotów w przestworza. Z dedykacją dla nich powstały maty do zdjęć “Kosmos”, “Gwiazdka z nieba”, “Miś w balonie” i “Różowe chmury”. Mając na wyciągnięcie małej rączki takie przygody, dziecko z pewnością poczuje coraz większą ciekawość świata, a nawet… wszechświata. 

A może sesja zdjęciowa noworodka z motywem kwiatowym? Energetyczne grafiki nasycone, odpowiednimi dla kształtującego się dopiero wzroku dziecka, kolorami, będą oryginalnym tłem do zdjęć. “Liście eukaliptusa”, “Letnie kwiaty” oraz “Tajemniczy ogród” z pewnością nadadzą fotografiom odpowiedniego “aromatu”. 

Foto mata – pomoże uchwycić upływające dni, miesiące i lata

Każda foto mata wykonana została z certyfikowanych materiałów, a barwniki, wykorzystywane do stworzenia grafik, są bezpieczne zarówno dla delikatnej skóry dziecka, jak i dla środowiska.  Tak jak i inne foto gadżety, dostępne w naszej ofercie, maty do zdjęć to produkty personalizowane. Oznacza to, że przed zakupem możesz poinformować nas, abyśmy umieścili na wybranej imię Twojego dziecka. Dodatkowo niektóre foto maty przygotowaliśmy w angielskiej wersji językowej

Jednak sam opis to z pewnością za mało! Zajrzyj zatem teraz do zakładki Produkty i przekonaj się, jak wspaniale prezentują się wszystkie nasze gadżety. Zapraszamy także na nasze profile w mediach społecznościowych. Znajdziesz tam niejedną rekomendację w postaci uśmiechów uroczych modelek i modeli.

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót