Fotografowanie dziecka – piękne tło z kolekcją “Gwiazdka z nieba”

Fotografowanie dziecka to ogromna frajda dla rodziców i wszystkich najbliższych osób z otoczenia maluszka. Regularne wykonywanie zdjęć tej przeuroczej istocie, a później umieszczanie ich w foto pamiętniku sprawia ogromną radość i pozwala obserwować, jak pięknie rośnie. Każda kolejna sesja zdjęciowa noworodka może być wyjątkowa i to bez udziału profesjonalnego fotografa. Wystarczy zaopatrzyć się w foto gadżety, które będą stanowić piękne tło, a przy okazji spełnią się w roli funkcjonalnych akcesoriów w wyprawce Smyka. 

Wyprawka dla dziecka – bezpieczeństwo i wsparcie zdrowego rozwoju 

Zapewnienie maluszkowi poczucia bezpieczeństwa to bezsprzecznie priorytet. Miej jednak na uwadze, że wyprawka to nie tylko wygodne ubranka, środki pielęgnacyjne czy doskonale wyposażona apteczka. Choć wspomniane rzeczy są oczywiście niezmiernie istotne, pamiętaj także o akcesoriach, które pobudzają rozwój. Jeśli znajomi zapytają, jaki prezent na baby shower będzie strzałem w dziesiątkę, skieruj ich uwagę na naszą ofertę. Znajdziesz w niej bezpieczne i funkcjonalne produkty, które wywołują ciekawość świata Smyka oraz aktywizują kreatywność i potrzebę ruchu. Ponadto sprawią, że każda sesja zdjęciowa noworodka będzie szczególna, dzięki towarzystwu foto gadżetów z pięknymi motywami. 

Naucz Smyka sięgać wysoko – produkty z serii “Gwiazdka z nieba”

Swojemu Smykowi chcesz każdego dnia dawać wszystko, co najlepsze. Gdybyś mogła, z pewnością sięgnęłabyś nawet po gwiazdkę z nieba. Z nami Ci się to uda. Odwiedź nasz sklep, bez konieczności wychodzenia z domu i poznaj całą gamę produktów, które ozdobiliśmy nietuzinkowymi motywami graficznymi. Jeden z nich nazwaliśmy właśnie “Gwiazdka z nieba”. Przedstawia kilkoro z naszych przesympatycznych bohaterów – misia-kosmonautę, jeżyka, gwiazdkę oraz zajączka, którzy pomysłowo współpracują, by sięgać do samego nieba. Naucz także Twojego smyka sięgać wysoko! 

Wśród produktów, zawierających motyw “Gwiazdka z nieba”, znajdziesz akcesoria, takie jak: 

Foto kocyk 

W szatę graficzną kocyka wkomponowaliśmy oznaczenia kolejnych dnich, tygodni, miesięcy i lat. Dzięki temu fotografowanie dziecka i porównywanie zachodzących zmian stanie się niebywale proste i wyjątkowo przyjemne. Produkt ten jest także przyjemny w dotyku i całkowicie bezpieczny dla skóry dziecka, został bowiem wykonany z bawełny satynowej oraz welwetu. Foto kocyk dostępny jest w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej

Worko-maty

Jedne z cieszących się największą popularnością produkty w naszej ofercie to worko-maty. Są niezastąpionym elementem dziecięcej wyprawki i doskonale sprawdzają się jako prezent na baby shower. Rozłóż matę na dowolnym, bezpiecznym podłożu i połóż na niej Smyka. Zaznacz, za pomocą dołączonych do zestawu sznureczków jego wiek i pstrykaj piękne zdjęcia. Ich głównym bohaterem będzie oczywiście maluszek, ale towarzyszyć mu będą postacie, tworzące piękną grafikę. Z każdym kolejnym dniem Twoje dziecko stanie się coraz ciekawsze świata i zacznie się przemieszczać na macie, aby odkrywać kolejne elementy ilustracji. Wspaniale jest móc wspierać jego rozwój! Po skończonej zabawie i sesji zdjęciowej noworodka, czy też starszego brzdąca, ściągnij sznureczki, a mata zamieni się w worek, do którego schowasz wszystkie Wasze szpargały. Dziecinnie proste, czyż nie? 

Miarki wzrostu

Na pewnym etapie życia dziecko zaczyna samodzielnie dostrzegać zachodzące w nim zmiany. Zauważa, że rośnie, a to jest oczywiście powodem do dumy. Pozwól Smykowi cieszyć się każdym kolejnym centymetrem w górę, wyposażając jego pokój w miarkę wzrostu. Powieś ją na ścianie zgodnie ze wskazówkami i zaznaczaj na niej wzrost dziecka, dopisując jego wiek. Dzięki temu już nie musisz się martwić pomazaną ścianą czy futryną. Miarka wzrostu to piękny element wyposażenia dziecięcego pokoju. Możesz również wybrać dodatkową opcję z personalizacją miarki wzrostu. Na Twoje życzenie możemy do niej dodać imię dziecka oraz jego datę urodzenia. 

Sesja zdjęciowa noworodka z foto gadżetami “Gwiazdka z nieba”

Wymienione foto gadżety to oczywiście nie wszystkie akcesoria z motywem “Gwiazdka z nieba”. Znajdziesz wśród nich jeszcze foto maty, prześcieradła, ochraniacze do łóżeczka czy foto karty pierwszego roku. Ponadto możesz dobrać do nich poduszki z sympatycznymi postaciami z naszych grafik. Mają one szansę stać się ulubionymi przytulankami Twojego Smyka, które uspokajają, ułatwiają zasnąć i zawsze są pod ręką. Funkcjonalne, bezpieczne i piękne, jak wszystkie produkty z naszej oferty

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót