Kontrasty dla dzieci – przyjazne i pożyteczne

Narodziny dziecka zmieniają wszystko w życiu jego rodziców. Wychowanie to proces, który wiąże się z mnogością uczuć i emocji, nierzadko także sprzecznych, jak strach i nadzieja. 

Nie wszystko na co dzień jest czarno-białe, ale to właśnie kontrasty dla dzieci są najbardziej interesujące. Jak widzi świat Twój Smyk i dlaczego warto otaczać go produktami z naszej oferty? Z przyjemnością to wytłumaczymy. 

Ubarwiaj świat Smyka – foto gadżety z nadrukiem

Pierwszy rok życia dziecka to szczególny okres, kiedy jego zmysły intensywnie się rozwijają. Najmniej wykształcony w chwili przyjścia na świat jest wzrok, dlatego warto wspierać go od samego początku. Co w tym zakresie mogą zrobić rodzice? Wystarczy zadbać o to, aby w otoczeniu Smyka znajdowały się przyjazne i bezpieczne gadżety, posiadające kontrastowe barwy. Tylko takie jest bowiem w stanie dostrzec noworodek. 

W kolejnych miesiącach życia będzie zauważać także jaskrawą czerwień, a następnie zieleń. Dlatego, szukając prezentu na baby shower, wybieraj artykuły dla niemowląt, które w oprawie graficznej uwzględniają kontrasty dla dzieci. Znajdziesz takie w naszej ofercie. Stworzone zostały z nietoksycznych, przyjaznych dla delikatnej skóry dziecka, materiałów. Zapewnią komfort użytkowania, stymulację rozwoju i świetną zabawę. 

Bezpieczna i kolorowa wyprawka dla malucha

Zapewne każda mama zgodzi się ze stwierdzeniem, że wyprawka dla noworodka powinna zawierać nie tylko bezpieczne i praktyczne produkty, ale też estetycznie wykonane i przykuwające uwagę. Takie są właśnie nasze foto gadżety, ozdobione motywami, stworzonymi przez profesjonalną ilustratorkę. Zostały w nie wkomponowane nieskomplikowane, wyraźne kształty o barwach odpowiednich dla delikatnych oczu bobasa. Znajdziesz je na wielu naszych akcesoriach, takich jak foto maty, worko-maty, kocyki do zdjęć czy poduszki dekoracyjne

Kontrastowe grafiki doskonale spełnią swoją funkcję także na foto prześcieradłach czy ochraniaczach do łóżeczka, które możesz umieścić zarówno po jego obydwu stronach, po jednej lub w nóżkach. Ciekawy świata Smyk będzie mógł obserwować ilustrację, leżąc na brzuszku, a z biegiem czasu zacznie się wiercić, chcąc poznać jej kolejne elementy. W ten prosty sposób możesz stymulować jego rozwój psychoruchowy. 

Kontrasty dla dzieci – pozytywny wpływ na rozwój dziecka

Przełomowy moment, jakim bezsprzecznie są narodziny dziecka, wymaga odpowiedniej oprawy. Urządzanie pokoiku dla maluszka powinno koncentrować się na zapewnieniu poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Nie znaczy to jednak, że aranżacja dziecięcego kącika musi być nudna. Można urozmaicić ten proces, dzięki odpowiednim elementom wyposażenia. Niech przestrzeń Twojego Smyka stanie się pełna przygód. 

Zapewnią je rysunkowi bohaterowie, którzy uświetnili nasze foto gadżety. Znajdziesz wśród nich zajączka, jeżyka, misia, chmurkę, gwiazdkę oraz inne, przeurocze postaci. Wszystkie one namalowane zostały z zastosowaniem kontrastowych barw, które bez problemu dostrzeże maluch w każdym wieku. Rysunkowi przyjaciele wzbudzą jego zainteresowanie, zmotywują do obserwacji i ruchu zabiorą w wiele ciekawych miejsc – na “Leśną polankę”, po “Gwiazdkę z nieba” czy na “Turkusowe urodziny”. Poznaj naszą ofertę i sprawdź, jaką moc mają kontrasty dla dzieci. 

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót