Maty i kocyki dla niemowląt w wersji angielskiej i czeskiej

Szukasz pomysłu na idealny prezent dla przyszłych lub świeżo upieczonych rodziców? Mamy go dla Ciebie – doskonale wiemy, że wszyscy kochają foto pamiątki i dlatego znajdziesz u nas szeroki wybór uroczych foto gadżetów dla dzieci. Doskonałym upominkiem na baby shower lub imprezę z okazji narodzin dziecka będą nasze foto maty oraz foto kocyki do zdjęć.

Z myślą o osobach, które pracują w międzynarodowym środowisku oraz o rodzinach wywodzących się z różnych kultur, stworzyliśmy gadżety z napisami w języku angielskim i czeskim. Dodatkowe wersje językowe naszych produktów pozwolą Ci obdarować bliskie osoby, które nie posługują się językiem polskim. Przyjrzyjmy się zatem akcesoriom, które posiadają napisy w języku obcym.

Worko-mata – czeska wersja

Jeden z ulubionych produktów mam, czyli worko-mata, dostępna jest także w wersji z czeskimi napisami. Worko-mata to jeden gadżet łączący co najmniej trzy praktyczne zastosowania. Po pierwsze, można go użyć w roli maty do zabawy – zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz. Po drugie, ze względu na jednolite tło oraz dołączony sznureczek do zaznaczania wieku maluszka, jest świetnym akcesorium do zdjęć. I wreszcie po trzecie może służyć jako worek na zabawki dziecka. Wystarczy ściągnąć rączki, aby ekspresowo złożyć matę. Dostępne są następujące  wzory worko-mat w wersji czeskiej:

Nasze worko-maty to produkty powstające w Polsce, ozdobione unikatowymi grafikami, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Zarówno tkaniny, jak i nadruk posiadają certyfikat zaświadczający o braku szkodliwego wpływu na zdrowie. Worko-maty są też łatwe w pielęgnacji – bez przeszkód można prać je w pralce.

Foto-maty – angielska wersja

Nasze foto maty do zdjęć dostępne są również w wersji z napisami w języku angielskim. Te wykonane z najwyższą starannością maty są idealnym tłem do dziecięcych fotografii. Wystarczy ułożyć maluszka na macie, zaznaczyć jego wiek, a następnie pstryknąć zdjęcie. Co ważne możemy na życzenie spersonalizować produkt, dodając na nim nadruk z imieniem maluszka. Foto maty mają wymiar 80 x 115 cm i wykonane są z tkaniny poliestrowej. Do każdej maty dołączone są dwa sznureczki, służące do zaznaczania wieku. Obecnie posiadamy foto maty w wersji angielskiej z następującymi nadrukami:

Foto kocyk do zdjęć – angielska wersja

Mięciutkich kocyków do okrycia podczas drzemki nigdy nie jest za wiele. Nasz foto kocyk do zdjęć z napisami w języku angielskim to doskonały pomysł na prezent. Obecnie posiadamy duże foto kocyki (wymiary (+- 2 cm) 90 x 130 cm) z motywami:

Oferujemy również mniejsze foto kocyki do zdjęć (wymiary +- 75 × 95 cm) z napisami w angielskiej wersji językowej, ozdobione nadrukami:

Foto kocyk do zdjęć – czeska wersja

Kocyki do zdjęć z czeskimi napisami dostępne są w rozmiarze 90×130 cm. Napisy w języku czeskim znajdziemy na kocykach z motywami:

Foto kocyk do zdjęć wykonany jest z bawełny oraz mięciutkiego velvetu i posiada antyalergiczne wypełnienie. Podobnie jak na worko-macie czy foto macie, tak i na foto kocyku do zdjęć można zaznaczyć wiek maluszka, aby dzięki fotografiom śledzić jego rozwój.

Udany prezent dla każdego malucha

Prezent dla zagranicznych przyjaciół lub rodziny nie stanowi już wyzwania – nasze nadruki w języku angielskim i czeskim ratują sytuację. Możesz wybierać spośród wielu foto akcesoriów ozdobionych unikalnymi grafikami, zaprojektowanymi specjalnie dla Pstryk Smyk. Nasze foto gadżety są uniwersalnym prezentem dla każdego maluszka – w końcu kto nie lubi pamiątkowych zdjęć z dzieciństwa?

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót