Miarka wzrostu – obserwuj, jak Twój Smyk pnie się w górę

Miarka wzrostu "Różowe urodziny"

Pierwszy rok życia dziecka uważany jest przeważnie za najintensywniejszy etap jego rozwoju. To wspaniałe uczucie, móc obserwować, jak Smyk nabywa nowych umiejętności. Także kupowane całkiem niedawno artykuły dla niemowląt w mgnieniu oka robią się za małe. Kiedy dziecko przestaje być już bobasem, samo chce obserwować, jak szybko rośnie. Jak uwieczniać na zdjęciach osiąganie kolejnych centymetrów w górę? Nieoceniona okaże się miarka wzrostu.

Nie przegap kolejnych centymetrów wzrostu dziecka

Miarka wzrostu, podobnie jak pozostałe produkty z naszej oferty, to urocza ozdoba dziecięcego pokoju. Stanowi także ciekawy sposób na upamiętnienie kolejnych centymetrów twojego Smyka. Możesz umieścić ją na ścianie, drzwiach wejściowych czy szafie i zaznaczać osiągane w danym momencie centymetry. W zapomnienie odchodzi zatem tradycyjne, choć kłopotliwe, pisanie po futrynach. Pierwszy rok życia dziecka już za Wami? Artykuły dla niemowląt zdezaktualizowały się? Zatem miarka wzrostu z pewnością będzie trafionym zakupem i sprawi mnóstwo frajdy. 

Dzięki niej można na bieżąco śledzić, jak szybko pnie się w górę Twoja pociecha. Ponadto gadżet ten, dzięki unikalnym grafikom, będzie śliczną dekoracją pokoju dziecka. Miarka wzrostu dostępna jest w jednym z czterech wybranych motywów.

Są to:

Podczas zakupów istnieje także możliwość wybrania dodatkowej opcji z personalizacją miarki. Umieścimy wtedy na niej imię dziecka i datę urodzenia. Ponadto do zamówionego kompletu dodajemy specjalny flamaster do tkanin.

Miarka wzrostu – funkcjonalny gadżet i świetna dekoracja

Jak prawidłowo używać miarki wzrostu, aby spełniała swoją funkcję? 
Powieś ją na ścianie tak, aby 60 cm mierzone od podłogi odpowiadało 60 cm na miarce. Później możesz już zaznaczać wzrost Smyka i dopisywać jego wiek lub daty kolejnego mierzenia. Z pewnością ma to szansę stać się Waszym rodzinnym rytuałem, który warto też uwieczniać na zdjęciach. Wszystkie one z biegiem czasu utworzą niepowtarzalny foto pamiętnik – pamiątkę, która pomaga zachować w pamięci najlepsze wspomnienia z okresu dzieciństwa.

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót