Ochraniacze na szczebelki do zabezpieczenia niemowlęcego łóżeczka

Ochraniacze na szczebelki goszczą w dziecięcych sypialniach od dawien dawna. Nie ma w tym nic dziwnego – dla każdego rodzica bezpieczny sen maluszka jest priorytetem. Ochraniacze na szczebelki zapewniają niemowlakowi w pełni bezpieczny i komfortowy odpoczynek w nocy i w ciągu dnia, z kolei rodziców na dobre uwalniają od zmartwień.

Warto pomyśleć o założeniu ochraniacza zwłaszcza wtedy, gdy maluszek zaczyna się wiercić i przewracać z plecków na brzuszek. Zabezpieczenie w postaci ochraniacza wyeliminuje ryzyko przypadkowego uderzenia się maluszka o szczebelki. Uniemożliwi ruchliwemu szkrabowi wkładania rączek i nóżek w szczeliny znajdujące się pomiędzy szczebelkami łóżeczka. Dowiedz się, dlaczego warto założyć ochraniacz na łóżeczko niemowlaka, oraz jak dbać o higienę ochraniacza.

Ochraniacz do łóżeczka “Turkusowe urodziny”

Jak wyglądają nasze ochraniacze na szczebelki?

Nasze ochraniacze mają wymiary 180 na 30 cm. Składają się z trzech równiej długości segmentów, co pozwala dopasować zabezpieczenie do barierek łóżeczka. Strona z nadrukiem uszyta jest w całości z bawełny satynowej. Same nadruki zostały zaprojektowane specjalnie dla Pstryk Smyk przez utalentowaną graficzkę. To sprawia, że nasze wzory są niepowtarzalne. Dostępne są m.in. ochraniacze na szczebelki z następującymi motywami:

Każdy nadruk oraz zastosowany w ochraniaczu materiał posiada certyfikat zaświadczający o braku szkodliwego wpływu na zdrowie człowieka. Strona bez nadruku uszyta jest z miłego i miękkiego velvetu w uniwersalnym, białym kolorze. Środek wypełnia solidna warstwa antyalergicznego włókna silikonowego. Gruba warstwa puszystego, oddychającego wypełnienia skutecznie zabezpiecza maluszka przed uderzeniem się o szczebelki.

Ochraniacze na szczebelki – dodatkowe funkcje

Estetycznie wykonane ochraniacze stanowią przepiękną ozdobę niemowlęcego łóżeczka. Wprowadzają do dziecięcej sypialni lub kącika niepowtarzalny klimat, tworząc wyjątkową atmosferę spokoju i beztroski. Mogą zostać wykorzystane również jako foto gadżety. Jasne tło ozdobione unikatowym nadrukiem doskonale prezentuje się na fotografiach z dzieckiem w roli głównej. Zamieszczone na naszych ochraniaczach wzory skutecznie zajmują uwagę maluszka. Pobudzają ciekawość oraz zachęcają do odkrywania świata i zabawy już od pierwszych miesięcy życia.

Jak pielęgnować nasze ochraniacze?

Ochraniacze na szczebelki nadają się do prania w pralce. Możesz wyprać ochraniacz z innymi niemowlęcymi akcesoriami, takimi jak foto maty czy foto prześcieradła. Aby ochraniacz nie uległ zniszczeniu, wybierz program delikatny (do 600 obrotów) oraz temperaturę prania nieprzekraczającą 40 stopni. Nie dodawaj do prania agresywnych środków piorących, zwłaszcza wybielaczy. Po praniu nie wyciskaj ochraniacza. Odczekaj, aż wyschnie, a następnie prasuj po lewej stronie, najlepiej z użyciem pary. Dbanie o ochraniacz zgodnie z naszymi zaleceniami wydłuży jego żywotność.

Ochraniacz do łóżeczka “Gwiazdka z nieba”

Użytkowość w parze z estetyką

Bogactwo i niepowtarzalność wzorów na naszych akcesoriach dla niemowląt sprawia, że każdy rodzic znajdzie propozycję pasującą do sypialni jego Smyka. Wzornictwo ochraniaczy na szczebelki perfekcyjnie komponuje się z nadrukami zamieszczonymi na innych artykułach z naszego asortymentu. Jeśli szukasz produktów, które oprócz praktycznego zastosowania wyróżniają się walorami estetycznymi, postaw na Pstryk Smyk. Ochraniacze na szczebelki zapewnią maluchowi bezpieczeństwo i przy okazji efektownie ozdobią pokój.

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót