Poduszki dekoracyjne – ozdoba i przytulanka

Ogromny wpływ na rozwój dziecka mają oczywiście najbliższe, okazujące miłość, osoby. Bardzo istotne są jednak także otaczające malucha przedmioty. Dlatego tak ważne jest, aby wyprawka dla noworodka składała się wyłącznie z funkcjonalnych, bezpiecznych, ale i kreatywnych przedmiotów. Są nimi nasze foto gadżety, wśród których znajdują się poduszki dekoracyjne.

Dodaj uroku dziecięcym fotografiom 

Fotografowanie dziecka to zwykle jedna z ulubionych czynności jego rodziców. Warto zachowywać pamiątki w postaci zdjęć, które uwiecznią najpiękniejsze momenty w życiu Smyka. Dziecięca sesja zdjęciowa nie może się nie udać, wszak wszystkie maluszki są piękne i fotogeniczne. 
Aby jednak każda fotka prezentowała się wyjątkowo w rodzinnym foto pamiętniku, należy zadbać o jej odpowiednią oprawę. Pomogą ja zapewnić nasze poduszki dekoracyjne. Co sprawia, że wyróżniają się na tle innych i stanowią ulubioną przytulankę dla wielu bobasów? Stoją za tym naprawdę ważne powody!

Rozbudzaj ciekawość, zapewnij komfort snu i zabawy

Przede wszystkim nasze poduszki dekoracyjne są mięciutkie i bezpieczne. Tworzymy je bowiem z naturalnych materiałów, takich jak bawełna i len. Każda z nich posiada inny kształt i nadruk. Wszystkie wykonane są z nietoksycznej tkaniny, która nie wpłynie negatywnie na delikatną skórę bobasa. 

Ponadto uroczy i niepowtarzalny nadruk umieściliśmy po obydwu stronach poduszki, aby maluch mógł go obserwować także, gdy samodzielnie zacznie przekładać ją w rączkach. Nie musisz obawiać się o jego trwałość. Poduszki dekoracyjne możesz śmiało prać je w pralce w temperaturze 40°C. 

Te foto gadżety przybrały formę sympatycznych bohaterów, którzy pojawiają się także na innych naszych akcesoriach. Wśród nich znajdują się m.in. Miś Przytulas, Pani SzopChmurka, Jeżyk czy Zajączek. Dzięki temu podusie wzbudzają zainteresowanie Smyków, ale też pomagają się wyciszyć podczas wypoczynku. 

Poduszki dekoracyjne – must have w wyprawce dla noworodka

Nasze foto gadżety sprawiają, że codzienność zarówno mamy, jak i Smyka  staje się łatwiejsza, a każda domowa sesja zdjęciowa dziecka nabiera uroku. Idealny prezent na baby shower jest przez Ciebie pilnie poszukiwany? Potrzebujesz najlepszych produktów, dzięki którym powstanie optymalna wyprawka dla noworodka? Zapoznaj się z naszą ofertą, pełną bezpiecznych, funkcjonalnych oraz kreatywnych foto gadżetów, które pokocha każdy Smyk.

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót