Prezent z okazji narodzin dziecka

Prezent z okazji narodzin dziecka musi być wyjątkowy, jak samo to wydarzenie, a zarazem pięknie wykonany i funkcjonalny. Czy to w ogóle możliwe? Oczywiście, istnieje takie miejsce, gdzie znajdziesz wiele praktycznych, a także uroczych gadżetów dla najmłodszych. I właśnie się w nim spotykamy. Bardzo się cieszymy, że odwiedzasz PSTRYK SMYK. Rozgość się i pozwól, że trochę Ci o sobie opowiemy. 

Dziecięca sesja zdjęciowa w domowym zaciszu 

Czas pędzi nieubłaganie i ani na chwilę się nie zatrzymuje. Fotografowanie dziecka to najlepszy sposób, aby zachować ważne chwile rozwoju i utrwalić wspomnienia, które niestety lubią się niepostrzeżenie ulatniać. Nie masz czasu lub sił, aby zdecydować się teraz na zdjęcia u profesjonalisty? Nic nie szkodzi! Foto gadżety sprawią, że dziecięca sesja zdjęciowa nabierze uroku, bez względu na to, czy wykonujesz ją w domu, czy plenerze. 

Foto gadżety z troską o Twój komfort

Być może zastanawiasz się teraz, czym są tak właściwie foto gadżety. Spieszymy z odpowiedzią. Są to przedmioty, które ze względu na swoje niezaprzeczalne walory estetyczne, tworzą piękne tło do zdjęć. Oczywiście tylko tło, bo na pierwszym planie jest, rzecz jasna, Twój Smyk. Jednak musisz wiedzieć, że nasze foto gadżety są nie tylko stylowe, ale i bardzo przydatne. W sekrecie możemy powiedzieć, że wielu Mamom i ich maluszkom zdecydowanie ułatwiły wykonywanie codziennych czynności, których, jak wiemy, jest mnóstwo. Zatem jeśli chcesz kupić prezent z okazji narodzin dziecka, zostań jeszcze chwilkę i poznaj naszą ofertę. 

Podczas dziecięcej sesji zdjęciowej sprawdzi się foto mata

Dziecięca sesja zdjęciowa nie może się obyć bez foto maty. Połóż na niej Smyka, zaznacz jego wiek i rób zdjęcia, aby z biegiem czasu dostrzec, jak pięknie rósł. Maluch natomiast niebawem zorientuje się, że na macie umieściliśmy ilustracje, na których pojawiają się sympatyczne postaci, m.in. miś, wiewiórka czy zając. Chęć podążania za nimi zmotywuje go do aktywności – większego skupiania uwagi na poszczególnych elementach oraz do ruchu. 

Prezent z okazji narodzin dziecka – może worko-mata?

Domowa sesja zdjęciowa dziecka zasługuje na szczególną oprawę, a zapewni ją także nasza worko-mata. Na niej również możesz zaznaczać wiek, ale to nie wszystko. Worko–mata to, cechujący się znakomitą trwałością produkt, który, po rozłożeniu na dowolnym podłożu (np. przydomowym trawniku), stanowi bezpieczną przestrzeń do zabawy. A kiedy już pora wracać do łóżeczka, wystarczy łatwo ściągnąć sznurki – PSTRYK i gotowe – mata zamienia się w worek, w którym znajdują się wszystkie niezbędne skarby. 

Piękne zdjęcie i fascynujące wyprawy z gadżetami PSTRYK SMYK

Zwiedzając naszą Pstrykową krainę, nie przegap również kocyków do zdjęć, foto kart, foto prześcieradeł, poduszek dekoracyjnych czy dodatków z drewna. Wszystkie one są świetną propozycją na prezent z okazji narodzin dziecka. Dzięki starannemu wykonaniu i pięknej oprawie graficznej uczynią z pokoju każdego Smyka bezpieczne i przytulne, a zarazem niezwykłe miejsce. Dlaczego niezwykłe? Bo zwierzaki, które zaszczycają swoją obecnością nasze foto gadżety, zabiorą Twojego szkraba na leśną polankę, w górską przygodę, do dżungli i na urodziny misia. Dzięki nim ma on także szansę odkryć tajemnice podwodnego świata i udać się po gwiazdkę z nieba. Nie do końca wiesz, o czym mówimy? Zajrzyj do zakładki PRODUKTY, a wszystko stanie się jasne. I oczywiście nie obawiaj się o jego bezpieczeństwo – w towarzystwie postaci z naszych foto gadżetów żadnemu Smykowi nie grozi niebezpieczeństwo. 

Wśród oferowanych produktów znajdziesz także gadżety personalizowane, które dodatkowo podkreślą wyjątkowość małego człowieka i pięknie ozdobią jego pokój lub kącik.

Prezent z okazji narodzin dziecka – wybierz funkcjonalne foto gadżety

Ponadto wszystkie pozycje z naszej oferty to rzeczy wykonane z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla delikatnej skóry szkraba i jego zmysłów. Każda z nich spełni się idealnie jako prezent z okazji narodzin dziecka, dzięki któremu domowa sesja zdjęciowa noworodka zyska uroczą oprawę. 

To podstawowe rzeczy, które musisz o nas wiedzieć. Teraz samodzielnie sprawdź, co mamy do zaoferowania. Zaglądaj do nas po garść nowych informacji ze świata foto gadżetów i oczywiście Smyków. 

Każdy rodzic docenia chwile spędzone ze swoim dzieckiem. Szczególnie w pierwszych miesiącach życia, kiedy maluch rozwija się bardzo szybko, staramy się wykorzystać ten czas na to, aby zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa i troski. Kto nie chciałby zatrzymać chwil, uwieczniając na fotografiach najszczęśliwsze momenty, takie jak nieśmiały uśmiech pociechy albo pojawienie się pierwszego zęba?

Jesteśmy pewni, że dla większości rodziców pamiątki w postaci zdjęć są cenniejsze niż najdroższe prezenty, dlatego zadbaliśmy o niebanalną, a przy tym efektowną oprawę. Znajdziesz u nas świetne akcesoria, takie jak foto mata dla dziecka, czyli mata podłogowa dla niemowlaka, która będzie ładnym tłem dla fotografii robionych po ukończeniu każdego kolejnego miesiąca życia brzdąca. Zapraszamy!

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót