Worko-mata na wakacje – must have podróży z maluszkiem

Przed Twoim niemowlakiem pierwszy w życiu wakacyjny wyjazd? Worko-mata na wakacje to akcesorium, którego nie może zabraknąć w bagażu malucha. Nie bez powodu jest ona ulubionym gadżetem rodziców. Zamieszczone na nich grafiki stanowią perfekcyjne tło do zdjęć, ale to nie wszystko. Dzięki wodoodpornej podszewce zabezpiecza niemowlę przed wilgocią z podłoża. Można rozłożyć ją w dowolnym miejscu wewnątrz i na zewnątrz mieszkania, aby zapewnić smykowi bezpieczną przestrzeń do zabawy i odpoczynku. Po ściągnięciu rączek powstaje worek, który pomieści zabawki i wiele więcej. Długość rączek pozwala zawiesić matę-worek na ramieniu, dlatego transport rzeczy maluszka jest wygodny. Nie ulega wątpliwości, że jest to na tyle praktyczny i wielofunkcyjny gadżet, że zasługuje na miejsce w wakacyjnej walizce.

Worko-mata “Różowe urodziny”

Worko-mata na wakacje – niepowtarzalny design

Worko-maty ozdobione są unikatowymi, zaprojektowanymi specjalnie dla Pstryk Smyk motywami. Oto najpopularniejsze z nich:

  • “Leśna polanka” z uroczym leśnym motywem. Lewa strona maty ozdobiona jest wizerunkiem bawiącego się misia, którego szyję zdobi niebieska apaszka. Po prawej stronie widoczna jest siedząca na gałęzi sowa. Pod gałęzią przemyka radosna wiewiórka. W dolnej części maty znajdują się liczby od 1 do 12, symbolizujące dni, tygodnie, miesiące i lata życia dziecka, co umożliwia rodzicom dokumentowanie jego wzrostu poprzez zaznaczanie aktualnego wieku.
  • “Różowe urodziny” ozdobiona jest wieloma przyciągającymi wzrok elementami. W centralnej części maty znajduje się grafika przedstawiająca uroczego misia, który w jednej łapce trzyma naręcze różowych baloników, a w drugiej łapkę towarzyszącej mu wiewiórki. Obok zwierzątek znajdują się latające ptaszki. Po bokach maty widoczne są różowe chmurki i serduszka. W dolnej części maty znajdują się liczby od 1 do 12, natomiast po boku napisy: dzień, tydzień, miesiąc i rok.
  • “Zwierzątka” przedstawia postaci leśnych przyjaciół. Centralnym elementem jest miś w kapeluszu, trzymający się za policzki oraz stojąca obok sarenka. Nieopodal tych dwojga siedzą wiewiórka oraz niewielki, szary zajączek. W górnej części maty, na gałęzi drzewa, siedzi sowa. W prawym górnym rogu widać bawiącą się wiewiórkę, a poniżej dużego misia z plecakiem i towarzyszącą mu małą wiewiórkę. Całość uzupełniają latające ważki i unoszące się liście.
Worko-mata “Leśna polanka”

Jedna worko-mata na wakacje, trzy funkcje

Oprócz funkcji przyjemnego dla oka, estetycznego tła do zdjęć, worko-mata jest doskonałym podłożem do odpoczynku i zabawy malucha. Możesz rozłożyć ją na podłodze, trawniku czy nawet na piasku, a wodoodporna poszewka i miękkie wypełnienie zapewnią Smykowi wygodę i bezpieczeństwo. Po zakończonej zabawie wystarczy ścisnąć matę za rączki, aby w zaledwie kilka chwil zebrać zabawki i inne rzeczy maluszka. Powstały worek jest na tyle pojemny, że bez wysiłku zmieścisz w nim także chusteczki niemowlaka, butelkę na napój, przekąski i wiele innych drobiazgów.

Wygodna drzemka z poduszkami i kocykiem

W wakacyjnym bagażu nie powinno zabraknąć także wygodnej poduszki pod główkę maluszka, w sam raz do wózeczka lub samochodowego fotelika. Nasze poduszeczki są miękkie jak chmurka i pozwalają niemowlakowi ułożyć główkę na płasko. Ozdabiające je grafiki doskonale komponują się z motywami widocznymi na pozostałych akcesoriach Pstryk Smyk. Oto przykłady:

Podczas krótkiej drzemki maluszka w ciągu dnia dobrze jest przykryć go miękkim kocykiem. W naszym asortymencie znajdziesz duże foto kocyki ze znanymi z innych gadżetów motywami, m.in.: ”Dżungla”, “Gwiazdka z nieba”, ”Podwodny świat”, ”Różowe chorągiewki”, ”Turkusowe chorągiewki” oraz ”Urodziny misia”.

Kocyk foto “Podwodny świat “- duży

Worko-mata na wakacje i nie tylko

Worko-mata na wakacje to niezastąpiony towarzysz dziecięcych sesji zdjęciowych i zabaw. Pozwala stworzyć przytulną przestrzeń do relaksu w domu i na zewnątrz, a także szybko uprzątnąć dziecięce zabawki. Oprócz niej na wakacje bez wątpienia dobrze będzie spakować poduszkę niemowlaka i miękki foto kocyk. Nasze foto akcesoria dla najmłodszych warto mieć przy sobie podczas bliższych i dalszych podróży, spacerów oraz rodzinnych pikników.

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót