Worko-mata – trzy korzyści w jednym produkcie

Narodziny dziecka to bodaj największa rewolucja w naszym życiu. Poza nieopisaną radością często młoda mama czuje, że w jej dotychczas uporządkowaną rzeczywistość zaczyna wkradać się chaos. Jak nad nim zapanować? Nie ma na to jednego, skutecznego patentu, ale w ofercie Pstryk Smyk znajdziesz foto gadżety, które z pewnością pomogą okiełznać galimatias dziecięcych niezbędników. Wśród nich prym wiedzie worko-mata.

Worko-mata przybywa na ratunek

Już od pierwszego dnia na świecie każdy Smyk zaczyna z zainteresowaniem poznawać otoczenie. Pierwszy rok życia dziecka to szczególny czas jego intensywnego rozwoju. Bacznie obserwuje więc wszystko, co je otacza, a jego niezwykle plastyczny umysł chłonie niczym gąbka. Warto zatem zadbać o to, aby pociecha miała okazję spędzać czas w różnych miejscach, odkrywając ich urok i tajemnice. Zdaje się, że wiosenna aura za oknem zagościła już na dobre, zatem śmiało możecie wychodzić na spacery lub relaksować się na terasie czy w ogrodzie.

Myśl o konieczności zabierania ze sobą wszystkich zabawek, które zajmą uwagę dziecka, solidnego koca, na którym go położysz, mokrych chusteczek oraz innych potrzebnych przyborów, przyprawia Cię o zawrót głowy? Z odsieczą przychodzi worko-mata.

Worek czy mata, czyli siła 2w1

Ten, cieszący się w naszym sklepie ogromną popularnością, gadżet łączy ze sobą obydwie te rzeczy. Mata–worek do zabawy to wysoce funkcjonalny produkt, ułatwiający zachowanie porządku i zapewniający komfort maluszkowi, a także wspierający jego prawidłowy rozwój poznawczy. Każda worko-mata wyróżnia się również znakomitą trwałością – w procesie produkcji stosujemy bowiem jedynie wytrzymałe tkaniny najwyższej jakości. Ponadto wyróżnia je też niepowtarzalny design. Wszystkie grafiki, którymi opatrujemy nasze foto gadżety, powstają  przez samodzielne opracowywanie projektów oraz ich realizację. Dzięki temu worki–maty na zabawki zachwycą każdego rodzica i, przede wszystkim, jego pociechę.

Odpoczywaj, fotografuj, ciesz się komfortem

Po rozłożeniu worko-mata zapewni idealne, wodoodporne podłoże do zabawy dla Twojego Smyka. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i na tarasie, w ogrodzie czy na plaży podczas wakacyjnego urlopu. Nie musisz martwić się o to, że dziecku będzie niewygodnie – wypełnienie worko-maty stanowi antyalergiczna włóknina silikonowa, miękka i oddychająca. Piękne malunki przykują uwagę Maluszka, dzięki czemu nie będzie się nudził, a jego spostrzegawczość będzie się rozwijać. Fotografuj go, kiedy z zaangażowaniem odkrywa kolejne elementy ilustracji. Zaznaczaj jego wiek dzięki nadrukowanej numeracji dni, tygodni, miesięcy i lat. Później kolekcjonuj zdjęcia, tworzące niepowtarzalny foto-pamiętnik i obserwuj, jak mały Smyczek staje się coraz większym Smykiem.

Po skończonej zabawie oraz mini-sesji zdjęciowej ściągnij sznureczki i mata zamieni się w worek, do którego schowasz Wasze szpargały. Szybko i bez problemu spakujesz rzeczy i nie będą przeszkadzać podczas małych i dużych wypraw. Dzięki długim uchwytom możesz wygodnie zawiesić worko-matę na ramieniu. PSTRYK i gotowe. Prawda, że to dziecinnie proste?

Worko-mata – którą wybierzesz dla Twojego Smyka?

Worko-mata to idealny prezent dla każdego rodzica. Warto postawić na nią szukając upominku np. z okazji baby shower. Pierwszy rok życia dziecka to czas jego intensywnego rozwoju, ciągłych zmian, które mogą powodować nutkę chaosu w codzienności, ale też zmian, które warto uwieczniać na zdjęciach. W obu tych kwestiach worko-mata sprawdzi się wzorowo. A jeśli już o wzorach mowa… W naszej ofercie znajdziesz maty z różnymi motywami do wyboru. Należą do nich:

Wszystkie egzemplarze są przepiękne, stworzone z bezpiecznych dla delikatnej skóry dziecka, nieprzemakalnych materiałów. Rozgość się u nas, dokładnie poznaj naszą ofertę i wybierz foto-gadżety, które ucieszą Ciebie oraz każdego małego Smyka.

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót