Dodatki z drewna – urzekają swoją prostotą

Jaki prezent na baby shower wybrać? To powszechny dylemat, którego rozwiązania szukamy, przeglądając podpowiedzi wyszukiwarek internetowych. Spływa na nas wtedy zwykle lawina tendencyjnych pomysłów. Jednak w większości przypadków nie do końca oddają one wagę chwili, jaką są narodziny dziecka. Ten przełomowy moment w życiu każdego rodzica pomogą podkreślić produkty personalizowane, a wśród nich dodatki z drewna, które cieszą się dużą popularnością wśród wszystkich pozycji z naszej oferty. Czym się wyróżniają i dlaczego warto zwrócić na nie uwagę?

Foto gadżety urozmaiceniem pamiątkowych zdjęć

Dodatki z drewna naturalne i urocze ozdoby, które świetnie dopasują się do każdego wnętrza, bez względu na jego styl. Urzekają prostotą i wysoką jakością wykonania, co sprawia, że idealnie sprawdzają się także jako foto gadżety. Wspaniale urozmaicają okolicznościowe fotografie oraz każdą spontaniczną domową sesję zdjęciową. Ponadto stanowią świetną oprawę uroczystości takich jak chrzciny czy urodziny. Można je również podarować jako prezent na baby shower. Dodatki z drewna, które znajdziesz w naszej ofercie to m.in. tabliczki do pisania kredą, girlandy oraz metryczki.

Fotografie uwiecznią zachodzące zmiany

Jeżeli należysz do osób sentymentalnych, z pewnością ogromna wartość mają dla Ciebie pamiątki w postaci zdjęć. Nasze dodatki z drewna sprawią, że uwiecznisz na fotografiach nie tylko piękno swojego Smyka, ale też informację, w jakim wieku był w danym momencie. Umożliwiają to np. tabliczki do pisania kredą – wpisz na nich aktualny wiek swojego dziecka, podaj Smykowi do rączki lub umieść w kadrze obok niego, a później PSTRYK i gotowe! Tabliczki mogą służyć także do pamiątkowych fotografii w trakcie ciąży.

Produkty personalizowane pomogą zachować wspomnienia

Zastanawiasz się, co podarować bliskiej osobie z okazji takiej jak baby shower czy narodziny dziecka? A może dekorujesz pokoik swojego Smyka? Z pewnością przypadną Ci do gustu nasze girlandy. Stanowią one przyjazne środowisku, naturalne dekoracje złożone z drewnianych chorągiewek. Samodzielnie zdecydujesz, jaki napis znajdzie się na trójkątnych tabliczkach, jednak doskonale wiemy, że niezaprzeczalnym strzałem w dziesiątkę jest umieszczenie na nich imienia dziecka. Wybierz w formularzu zamówienia liczbę literek składających się na napis i podaj nam informacje, dzięki którym wykonamy dla Ciebie piękną girlandę.

Metryczki – dekoracja i pamiątka

Mamy Ci do zaoferowania także urocze metryczki w kształcie baloników lub chorągiewek. Te foto gadżety będą jednocześnie doskonałym elementem dekoracyjnym do pokoju dziecka. Wykonane są ze sklejki z dekoracyjnym, złotym napisem i chwostem w naturalnych kolorach. Dzięki metryczkom na zawsze w pamięci zostaną wszystkie najważniejsze dane z narodzin – data i godzina narodzin oraz waga i długość dziecka. Napis jest jednostronny, odporny na przecieranie.

Dodatki z drewna – niech zachwyci Cię prostota

Dodatki z drewna to wspaniałe foto gadżety, które świetnie sprawdzą się w roli prezentu z okazji baby shower oraz uświetnią narodziny dziecka i przyozdobią jego pokój. Nasze metryczki i girlandy to także produkty personalizowane, dlatego, dokonując zamówienia dla dziewczynki lub chłopca, umieść wszystkie niezbędne informacje w formularzu. Dzięki temu będziemy w stanie wykonać dla Ciebie chorągiewki i baloniki, które urozmaicą pokoik lub kącik małego Smyka. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie pytań i wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót