Zanurkuj w produktach dla dzieci – poznaj serię “Podwodny świat” 

Zdaje się, że nie ma bardziej radosnej chwili, niż narodziny dziecka. Ten doniosły moment powinien zatem uzyskać uroczystą oprawę. Mogą ją zapewnić artykuły dla niemowląt oraz starszych dzieci z naszej oferty. Łączą je cechy poszukiwane przez wszystkie mamy – praktyczność, przydatność, bezpieczeństwo oraz wysoki poziom estetyki. Produkty podzieliliśmy na serie, różniące się od siebie szatą graficzną. W poprzednich artykułach na blogu zaprezentowaliśmy kolekcje “Gwiazdka z nieba” oraz “Leśna polanka”. Dziś natomiast odwiedzimy głębiny morskie wraz z motywem “Podwodny świat”

Artykuły dla niemowląt Pstryk Smyk – bezpieczeństwo i wsparcie rozwoju 

Przyjazny wieloryb, sympatyczna ośmiornica oraz miś na łódce to bohaterowie, którzy zagościli na produktach z serii “Podwodny świat”. Z pewnością będą niezawodnymi kompanami podczas zabaw, odpoczynku oraz urozmaicą pierwszy rok życia dziecka, a także jego kolejne etapy. Nasze artykuły dla niemowląt nie tylko ułatwiają codzienność każdej mamy i jej Smyka lub Smyczki, ale też pełnią funkcję dekoracyjną. Są idealnym tłem dziecięcych sesji zdjęciowych, które możesz wykonywać sama w dowolnym miejscu i czasie. Regularnie robione fotografie pomogą Ci obserwować rozwój maluszka oraz, kolekcjonowane od pierwszych tygodni jego życia, utworzą wspaniały foto pamiętnik. 

Foto kocyki “Podwodny świat” 

Jesień zadomowiła się u nas na dobre, a wraz z nią nadeszły niższe temperatury. Czy oznacza to konieczność pożegnania się ze spacerami? Absolutnie nie, wszak odporność należy budować o każdej porze roku. Warto jednak zaopatrzyć się w dwustronne foto kocyki, wypełnione bawełną satynową oraz velvetem. Zapewniają komfort, ciepło i poczucie bezpieczeństwa podczas snu, ale mogą być także świetnym podłożem podczas zabaw. Dzięki pięknemu nadrukowi, autorstwa profesjonalnej ilustratorki, który wykonany został z nietoksycznych materiałów, Twój bobas coraz chętniej będzie przesuwał się na kocyku, aby śledzić jego nowe elementy. Ponadto istotnym obszarem grafiki jest sekcja do zaznaczania wieku dziecka podczas domowych sesji zdjęciowych. Takie foto gadżety wspaniale pomagają zachować wspomnienia. 

Ochraniacze do łóżeczka “Podwodny świat” 

Podwodny świat może wydawać się tajemniczy i nieco groźny. Jednak na pewno nie ten, który ozdabia nasze artykuły dla niemowląt. Chcesz zapewnić Smykowi lub Smyczce poczucie bezpieczeństwa także podczas wypoczynku? Wybierz ochraniacze do łóżeczka z podwodnym motywem. Zabezpieczą one Twojego maluszka zarówno w trakcie wiercenia się od uderzeń o szczebelki, jak i przed włożeniem nóżek i rączek między szczebelki. Ochraniacze uszyte są z milutkiego velvetu i bawełny satynowej, a w środku zastosowaliśmy grube, puszyste i miękkie wypełnienie będące warstwą ochronną.

Foto maty “Podwodny świat” 

Domowa sesja zdjęciowa Smyka miała stać się Waszym rytuałem, ale nie możesz znaleźć odpowiedniego tła? Z odsieczą przychodzą foto maty, dzięki którym możesz obserwować, jak dorasta Twój maluch. Robiąc zdjęcia na jednakowym tle, z łatwością uchwycisz zachodzące zmiany. To ekscytujące, móc oglądać w foto pamiętniku, jak pięknie dorasta, zyskuje nowe umiejętności, zaspokaja ciekawość świata. Na macie także zaznaczać możesz kolejne etapy rozwoju za pomocą nadrukowanej sekcji – dni, tygodnie, miesiące, lata i dołączonych do zestawu sznureczków. Dostępna jest w angielskiej wersji językowej. Foto maty, podobnie jak inne akcesoria dla dziecka w naszym sklepie, posiadają certyfikat zapewniający o braku substancji szkodliwych dla człowieka.

Foto mata “Podwodny świat” Angielska

Foto gadżety Pstryk Smyk – podaruj radość i komfort

Foto gadżety z serii “Podwodny świat”, ale i pozostałych kolekcji, to idealny prezent z okazji baby shower czy narodzin dziecka. Wyprawka dla noworodka, w której znajdą się nasze akcesoria, z pewnością okaże się pomocna dla mamy i maluszka, wspierając jego rozwój psychoruchowy. Zamieszczone na produktach grafiki nie bez powodu posiadają czarno-białe, kontrastowe barwy. Takie właśnie najłatwiej dostrzega dziecko. Jeśli chcesz zgłębić ten interesujący temat, zajrzyj do artykułu “Kontrasty dla dzieci – przyjazne i pożyteczne”.

0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyPowrót